Săracii ascultă Despacito
Inspirat de o postare a centaurului Radu Alexandru care îi acuza pe cei care ascultă Despacito că sunt țărani cocliți, vreau să încerc să fac o demonstrație simplă că în mare parte, săracii ascultă Despacito. La momentul în care am început să scriu prostia asta, videoclipul melodiei Despacito avea 2,